Guzzanti FC 140

popcornovače
Príkon
1100 W

• Príjemný retro výrobok milá pozornosť k sviatku

Pácil sa mi je pekný a na linke vynikne, pukance sú rýchlo hotové.
    Darovala som ho vnučke ako drobnosť k narodeninám.

hlučný, chýba miska na hotový produkt

• , zakúpené v HEJ.sk

• perfektný retro vzhľad
    • hlučný
    • umývanie

Hlavným dôvodom nákupu pre mňa bol retro vzhľad výrobku. Je ozdobou kuchyne. Funkčnosť je v poriadku ale je dosť hlučný a veľmi zlé sa umýva.Z tejto kolekcie som si kúpila aj retro čokoládovú fontánu, tú možem len a len odporučať a hot-dogovač, s ktorým sme tiež spokojní. Uvítala by som väčšiu ponuku výrobkov v retro štýle.

ČERVENÁ
Druh spotrebiča
popcornovače
Príkon
1100 W

Popkornovač RETRO v dizajne päťdesiatych rokov. Rýchla príprava bez oleja a tuku, tento model používa vzduch namiesto oleja, čo ponúka perfektný popcorn, ktorý si môžete ochutiť podľa ľubovôle, sladký, slaný, pálivý atď. ... Vzduchom pripravený popcorn je oveľa zdravší ako pripravený na oleji. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Príjemný retro výrobok milá pozornosť k sviatku

Pácil sa mi je pekný a na linke vynikne, pukance sú rýchlo hotové.
    Darovala som ho vnučke ako drobnosť k narodeninám.

hlučný, chýba miska na hotový produkt

• , zakúpené v HEJ.sk