Severin EG 3517

odporúčam

• jednoduchá príprava

Druh spotrebiča
jogurtovače

Výhodná ponuka Severin SEVERIN EG 3517 v kategórii Malé spotrebiče > Kuchynské potreby > Iné kuchynské potreby od výrobcu Severin od Nay.sk.

jogurtovač mám už dávnejšie, jednoducho som potrebovala k tomu viac pohárov

odporúčam

• jednoduchá príprava
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

náhradné poháre - aby to "pasovalo",
    porovnával som aj alternatívy - nie je ich veľa
    a v podobnej cenovej úrovni.
    OK kúpa (:-)

• vyhovujúci objem
    • použiteľné pre iné značky jogurtovačov

dobrý produkt

• , zakúpené v mabitech.sk

• Je vyborny,pouzivam ho uz niekolko rokov

spokojna velmi

• , zakúpené v mabitech.sk

rozbili sa mi nádobky, tak som dokúpila do zásoby
    odporučila by som ho známym, ak by mali taký jogurtovač, ako mám ja

• , zakúpené v mabitech.sk

sklo, čo je lepšie ako plast